К началу страницы

Протипоказання до амулетів

 

Чому люди, які практикують темні практики і чорну магію, та й просто початківці не з того практики, відчувають негатив від моїх пристроїв (зокрема амулет “Броня”)?
– На такі випадки є просте і перевірене досвідом часу пояснення:

Потрапляючи в поле людини (навмисно чи ні), пристрій активує енергосистему людини. Енергосистема включає у собі також поля людини ( енергетичні тіла ) у яких і наші приховані чи дуже сили. Запитавшись, сили негайно дають про себе знати і якщо до цього практик накачував себе негативом (негативними силами, практиками, темними думками, псуванням і приворотами) то, звичайно, всі ці сили виявляючись сильно лякають шукача, але навіть з такими можна впоратися не проявивши слабкість духу. переробивши в собі і впоравшись зі своїми внутрішніми демонами, даруючи нові можливості.

Потрапляючи в поле людини без негативних складових система полів активуються без сюрпризів) і відразу дає можливість використання прихованого потенціалу: в першу чергу це позначається на сенсорному сприйнятті завдяки новим зв’язкам і підвищеному енергопотенціалу, що приведе вас в нові не бачені раніше якості життя.

Задати питання

Знижка відсутня

Амулет «Чумацький шлях»

29$ (1000грн)

Хіт продажу

Амулет «Броня»

35$ (1200грн)

Знижка відсутня-20%

Амулет «Земний контур»

29$ (1000грн)

Хіт продажу

Амулет «Активатор Тушинського»

29$ (1000грн)

Comments are closed.