К началу страницы

Як працюють торсіонні пристрої

В установці “дзеркало Козирьова” створюються поля поля високої щільності. Потім структурується під поле одна половинка амулету в правосторонньому полі, поки вона в рідкому вигляді. Після застигання складу в цьому полі половинка набуває пам’яті всього поля і є його фракталом.

Аналогічно з другою половиною, але вже в лівосторонньому полі – якби не було матеріального носія, то така дія лівозакручених та правозакручених енергій анігілювала, а оскільки є матеріальний носій, то енергії скручуються разом і входять у резонанс.

При носінні людиною амулет працює в ефірному тілі як коливальний контур, тобто постійна мікровібрація. Ця мікровібрація працює за принципом “фігур холоди”

За принципом фігур холодні амулети видають частоту, що формує візерунок шестигранного вигляду, що охоплює все ефірне тіло. Такі коливання високої інтенсивності та частоти не сумісні з життям ефірних паразитів і після 10-20 хвилин взаємодії з пристроєм вони залишають ефірне тіло.

Коли організм очищається на цьому плані від чужорідних вкраплень, починаються природні процеси, канали наповнюються і створюється тиск у тонких каналах, це призводить до повільного вимивання несумісних з організмом вкраплень у тому числі і на інших шарах, а також різних дрібних паразитів.

Задати питання